Březen 2011

Marie Claire #6

31. března 2011 v 14:19 | mileycyrus7777777 |  Events 2011
Nová fotka v MQ z photoshootu pro Marie Claire :))
imagebam.com

So Undercover [Movie Still]

31. března 2011 v 14:17 | mileycyrus7777777 |  So Undercover
Objevila se první stillska v MQ z filmu So Undercover :))*
imagebam.com

Miley's Tatto

31. března 2011 v 14:15 | mileycyrus7777777 |  about Miley
Mám tu fotku lapače snů, který má Miley vytetováno na boku a pak Just Breath, které má Miley pod prsem :)
imagebam.com imagebam.com

Dají se rodiče Miley dohromady?

30. března 2011 v 19:04 | mileycyrus7777777 |  family
STARS: Dají se rodiče Miley dohromady? - foto
Billy Ray Cyrus, táta Miley, odvolal rozvod a chce být se svou dcerou kamarád…
Rozvod rodičů je vždycky bolestivý a nevyhýbá se ani celebritám. K rozvodu směřovali i rodiče Miley Cyrus, ale táta Billy v těchto dnech své rozhodnutí odvolal. Dají se zase do kupy?

Bouře v rodině poznamenaly vztah Miley se jejím tátou. Teď ale Billy řekl, že si začínají být opět blízcí a chtěl by, aby se opět stal pro svou dceru člověkem, za kterým si přijde pro radu. "Chci být pořád Mileyn kamarád. Aby za mnou chodila se špatným, dobrým, lhostejným… prostě si jen tak popovídat. Chci, aby věděla, že ji mám rád víc než svůj život a že mi může věřit. Budu tady pro ni v dobrém i zlém," svěřil se táta Billy.

Moderátorka pořadu Good Morning America, která si s Billym na tohle téma povídala, ale řekla, že Miley má spoustu kamarádů a spíš potřebuje tátu. "Budu dělat, co budu moct, abych byl tím nejlepším tátou," odpověděl Billy.

Jak Miley prožívá neshody rodičů, bylo vidět na rozhovoru, který dělala před Vánocemi, kde ´odstřelila´ celou show Hannah Montana, kde mj. hraje jejího otce právě opravdový táta Billy. "Měla jsem tenkrát černo v hlavě, naši se chtěli rozvést, bylo před Vánocemi a mě z toho všeho bylo strašně. Miluju show Hannah Montana a miluju Disney," opravila se nyní.

Táta Billy doufá, že půjde vše spravit. "Komunikace mezi námi se o moc zlepšila, chci svou rodinu zpátky, abych byli zase všichni pohromadě," doufá.


Joe jde do Urth Caffe 29.3.

30. března 2011 v 19:03 | mileycyrus7777777 |  Paparazzi
Po dni stráveném s bratry si Joe opět sám zašel nejspíš na jídlo do Urth Caffe. Měl skvělou mikinu.

Joe ve West Hollywood 28.3.

30. března 2011 v 19:02 | mileycyrus7777777 |  Paparazzi
Joe se začal věnovaqt svým bráškům S Nickem si zašli na bowling a Frankiem se byli projít ve West Hollywoodu. Jakej je to vzornej starší bratr

Miley na večeři v Katsu-Ya 29.3.

30. března 2011 v 19:01 | mileycyrus7777777 |  Paparazzi
Miley byla na večeři a bráchou Braisonem v Katsu-Ya v Toluca Lake.

Joe a Nick na bowlingu 28.3.

30. března 2011 v 19:00 | mileycyrus7777777 |  With fans
Joe si zašel s Nickem na bowling do Pinz Entertainment Center. A koho nepotkali? Naši slavnou fanynku. Jak ona to dělá.

Odhalen pokus o vloupání k Miley!

29. března 2011 v 18:14 | mileycyrus7777777 |  trapasy a skandály
STARS: Odhalen pokus o vloupání k Miley Cyrus! - fotoSeriálová Hannah Montana se ocitla v ohrožení...
Naštěstí se Miley (18) ale nic nestalo! Muž, který se totiž snažil dostat do jejího domu si spletl zahrady a místo toho, aby se minulý týden dobýval na star, pohyboval se po pozemku jejích sousedů.

Hereččin známý, na jehož půdě se incident udál, popisuje: "Zahlédl jsem oknem z kuchyně podivného chlápka, jak okukuje mou garáž. Vyběhl jsem ven a zeptal se ho, co tu dělá. Odpověděl, že má rande s Miley."

Jeho manželka mezitím zavolala policii, která byla během pár minut na místě a dotyčného muže okamžitě odvezla na stanici.

Šestadvacetiletý mladík se jmenuje Musa Danasabe Ibrahim a vypadá to, že zpoza mříží se teď pár dní nedostane. "Zadržený muž je ve vazbě, a to až do doby než se postaví před soud za nedovolené vniknutí na cizí pozemek," vysvětlila mluvčí policie s tím, že vyšetřovatelé čekají, až se k situaci vyjádří sama Miley.Selena spustí vlastní TV pořad!

29. března 2011 v 18:12 | mileycyrus7777777 |  Events 2011
MOVIE & TV: Selena Gomez spustí vlastní TV pořad! - fotoPůjde o tzv. "prank show", kde chce star nachytávat své Disney kolegy na různé léčky a natáčet přitom jejich reakce na skrytou kameru!
Podobnou show s názvem Punk'd provozoval kdysi v TV herec Ashton Kutcher. Selena se netají tím, že chce svou show navázat na její tradici.

"Tuhle formu zábavy absolutně zbožňuji a věřím, že se bude líbit i diváků," vysvětluje přítelkyně Sel s tím, že na rozdíl od Ashtona bude nachytávat pouze Disney stars.

"Selena natočila pilotní díl a musím říct, že vypadá opravdu skvěle," potvrzuje mluvčí společnosti ZOO Production, že se show s největší pravděpodobností opravdu dostane na obrazovky a dodává: "Vypadá to dobře, už jen dolaďujeme detaily."

Selena zatím s nachytáváním kolegů žádné zkušenosti nemá. To její přítel Justin Bieber je tímto stylem humoru proslulý. "Jeho nejpovedenějším kouskem bylo, když zavolal raperovi Akonovi v době, kdy se ještě osobně neznali a řekl mu, že je jeho syn," vypráví Justinův manažer Scooter Braun: "Říkal mu: 'Tati, proč mě nemáš rád, proč se ke mě nehlásíš?' Akon z toho byl naprosto vyřízený a vůbec nevěděl, co má dělat. Byla to sranda."