Životopis Nicka Jonase

26. února 2011 v 18:44 | mileycyrus7777777 |  about Jonas
Nick Jonas
Životopis
Celé jméno: Nicholas Jerry Jonas
Věk: 18
Datum narození: 16. 9. 1992
Místo narození: Dallas,Texas,USA
Znamení: panna
Výška: 175 cm
Rodina: otec - Paul Kevin Jonas, matka - Denise (Miller) Jonas, bratři - Frankie Jonas, Joe Jonas, Kevin Jonas
Povolání: Herec,Zpěvák,Kytarista,Pianista,Bubeník,Skladatel
Nick je ve znamení panny. Narodil se v Texasu, 16.9 1992. Miluje hraní golfu a baseballu. Zřejmě to bude maminčin mazánek, protože v Bravu Girl na otázku: Jakému typu holek neodoláte (otázka byla i pro starší bratry) odpověděl: Té, která je dobrá pro mojí mamku. V pokoji má obrázky amerických prezidentů. Nesnáší tancování. K narozeninám by si přál: Ford Mustang GT. Písnička S.O.S. je právě jeho dílem. Na Jetixu v Jonas Brothers žijí svůj sen, kluci přiznali, že právě Nick je nejlepší z kapely. I Frankie řekl, že ho má nejradši. A nejhorší nakonec. Až do chvíle mi vrtalo hlavou, kde vzal ten náhrdelník, víte tu jakoby vojenskou známku co má skoro vždycky na krku, ale teď už to bohužel vím. Nicky má cukrovku. Kvůli tomu si to nechal vyhotovit. Alespoň ale jedno pozitivum: Díky své cukrovce je v nějakém fondu, který pomáhá dětem se stejnou nemocí. P.S. Nazývají se "Disney" kapelou:)

Nick Jonas se už od útlého věku proslavil na Broadway, ale až v roce 2005 si ho všiml Greenberg a když se s ním seznámil a jeho dvěma staršími bratry Josephem a Kevinem, založili společně skupinu The Jonas Brothers. Jejich první píseň byla Mandy, ale jejich CD se neuchytilo, pak další píseň, která se proslavila více byla Year 3000. Jejich první album It's About Time sice nebylo debutové, ale z 50000 kusů se jich prodalo 40000.

Nick, Joe a Kevin mají ale ještě nejmladšího bratra Frankieho.

Když zakládal spolu s bratry skupinu bylo mu 13 let, Joemu bylo 16 a Kevinovi 18 let. Dnes jsou o 3 roky starší a na svém kontě mají už třetí nejnovější album s názvem A Little Bit Longer. Zatím se do České republiky nedostaly.

The Jonas Brothers se objevili také v jednom z dílů Hannah Montany. V roce 2008 byl se svými bratry k vidění ve filmu
Tábor Rocku, ve kterém hrál jednu z hl. rolí Joe Jonas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

klik!!!!!

KLIKNI SEM! 100% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama