Miley Cyrus bude brzo dělat nový film?

9. února 2011 v 13:06 | mileycyrus7777777

Miley Cyrus bude brzo dělat nový film? 


Naše oblíbená zpěvačka Miley Cyrus (18),vzrostla v mladou ženu. Kromě její hudební kariéry je Miley stále skvělá herečka a ve své roli "S tebou po mém boku" je naprosto přesvědčená.

Miley je opravdu multi-talent, protože je zpěvačka nejen s její hudebním úspěchem, ale nyní je také populární herečka. V současné době je hvězdou Disney Channel a otočí  její nový film "Tak Undercover" a má málo času na jiné věci. Nicméně, tato role rozšiřuje víc jak osmnáct (takže v kinech asi od 18), protože teď Miley dostala nový film. Tentokrát to nebude romantický film, ale skutečný horor s Miley v hlavní roli.

Ve filmu "Wake"  hraje dívka, která trpí nespavostí, mdloby a klesne po tomto datu se vždy zobrazí ve snech ostatních. Zní to opravdu vzrušující, ale pokud Miley bude akceptovat nabídku, opravdu? Režisér Christopher Landon (35) si rozumí jakoukoli událostí, která hvězda Disney je role opravdu vážná herečka.

Miss Hollywood je nervózní, zda Miley přijímá roli v hororu. Bylo by jistě velkou výzvou pro zpěváka a opravdu velký krok v herectví.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chtěl/a by si být jako Miley Cyrus?

ne, je trapná! 21.4% (3)
mám ji rád/a ale ne. 35.7% (5)
jo! chci být slavný/á jako ona. 42.9% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama